Czy ktoś korzystał ? Jakieś opinie?
Najnowsze komentarze
- Beata - Rytualista Aleksander
- Beata - Rytualista Aleksander
- Beata - Julia Koppel
- Beata - Wróżka Dorota
- Beata - Wróżka Dorota
- Beata - Irena Ray
- Beata - Rytualista Aleksander
- Beata - Wróżka Dorota
- Jula - Wróżka Dorota
- Max50 - Wróżka Dorota
- Michal - Wróżka Dorota
- Michal Domański - Wróżka Dorota
- Jula - Wróżka Dorota
- Jula - Wróżka Dorota
- Niunia - Wróżka Dorota
- Roger - Wróżka Dorota
- Sandra - Wróżka Dorota
- Ania - Wróżka Dorota
- Purple - Wróżka Dorota
- Jagoda - Rytualista Aleksander
-
Ostatnie wpisy
Tagi
Czy Irena Ray odpisuje Wam w miarę szybko? Czekam 3 dni i nie wiem, czy mój mail nie wpadł do spamu.
Na razie bez zmian, ale Pani Irena mówiła, że energia u nas jest bardzo ciężka.
Zobaczymy, na razie czekam.
Sama nie wiem co robić, cena dość wysoka, a opinie są bardzo różne. Ktoś miał u niej realny powrót w ostatnim miesiącu?
Zobaczymy co będzie dalej, na razie spokojnie obserwuję sytuację.
Ja jestem zadowolona z kontaktu, Pani Irena rozwiała wiele moich obaw. Teraz czas na manifestację celu.
Czy ktoś z Was zamawiał u niej rytuał na powrót po bardzo długiej przerwie (powyżej roku)? Zastanawiam się, czy w ogóle warto próbować.
Na razie bez echa. Zobaczymy za tydzień.
I jak efekty, udało się?