Jakie macie doświadczenia z tą rytualistką?
Najnowsze komentarze
- Beata - Rytualista Aleksander
- Beata - Rytualista Aleksander
- Beata - Julia Koppel
- Beata - Wróżka Dorota
- Beata - Wróżka Dorota
- Beata - Irena Ray
- Beata - Rytualista Aleksander
- Beata - Wróżka Dorota
- Jula - Wróżka Dorota
- Max50 - Wróżka Dorota
- Michal - Wróżka Dorota
- Michal Domański - Wróżka Dorota
- Jula - Wróżka Dorota
- Jula - Wróżka Dorota
- Niunia - Wróżka Dorota
- Roger - Wróżka Dorota
- Sandra - Wróżka Dorota
- Ania - Wróżka Dorota
- Purple - Wróżka Dorota
- Jagoda - Rytualista Aleksander
-
Ostatnie wpisy
Tagi
U mnie mija drugi tydzień od rytuału miłosnego u Pani Pauliny. Na razie cisza, ale staram się być cierpliwy. Czy ktoś miał efekty dopiero po miesiącu?
Ja się właśnie zastanawiam czy do niej napisać. Kontakt wydaje się rzeczowy, ale mam dylemat. Ktoś jeszcze korzystał ostatnio?
Ja czekam. Pani Paulina mówiła, że energia musi się ułożyć.Zobaczymy co z tego wyjdzie, na razie bez zmian.
U mnie niestety nic nie drgnęło. Może za krótko czekam? Minął miesiąc.
Ja jestem w trakcie
Ja jestem w kropce. Paulina wydaje się miła, ale efektów brak od 5 tygodni. Ktoś jeszcze tak miał, że ruszyło np. po dwóch miesiącach?
A jaki rytuał brałaś? Bo ja się właśnie zastanawiam nad tym silniejszym u niej, ale czytając opinie mam mieszane uczucia.
Kontakt dobry, zobaczymy jak z efektami
Zastanawiam się nad spętaniem u niej, ale czytając was to chyba odpuszczę.
Sama nie wiem co robic pisac do niej czy nie?